mořský koník

Školní mléko a mléčné výrobky

V letošním školním roce došlo ke změnám ohledně školního mléka. Děti dostávají neochucené mléko jednou týdně. Ochucené mléko je již k dispozici, informace o cenách a odběru u třídních učitelů nebo p. uč, Šilhavé.

Otevřená počítačová učebna

Žáci 1. i 2. stupně mohou k přípravě na vyučování (vyhledávání informací, tvorba referátů, nácvik dovedností s počítačem atd.) využít školní počítačovou učebnu:

- v pondělí a ve čtvrtek od 12,35 do 14,30 po předchozí dohodě s p. uč. Grafnetrovou

- v úterý od 13,30 do 14,30 po předchozí dohodě s p. uč. Bejčkem

Informace ke sběru papíru

I letos sbíráme čistý novinový a časopisový papír. Balíčky nosí žáci do třídy, kde bude papír zvážen a počet kg bude připsán konkrétnímu žákovi. Pokud máte větší množství papíru a rodiče ho chtějí  dovézt autem – domluvte se telefonicky konkrétně na dnu a čase s třídní učitelkou nebo školníkem.

Informace o vstupu do budovy školy:

- zákonným zástupcům a ostatním osobám bude umožněn vstup do školy pouze na základě předem domluvené schůzky (telefonicky nebo emailem)

- vstup zákonných zástupců a ostatních osob do školy je bez vědomí zaměstnanců školy zakázán

- pouze na vyzvání školy si zákonný zástupce převezme žáka ve škole, v ostatních případech si žáka vyzvedává před školou

- aktuální jídelníček, řád školní jídelny, ceny stravného atd.

- kontakt do školní jídelny

Program proti šikaně
- informace pro rodiče

- http://www.azrodina.cz/5811-zakazat-detem-internet-nebo-facebook-mame-lepsi-reseni

Jooble - práce, nabídka pracovních míst

Cambridgeské zkoušky pro děti

(Cambridge Young Learners English Tests -YLE)

logo pro web partnerských škol

Ve spolupráci s Evropským centrem jazykových zkoušek a jazykovým centrem MEDOU bude naše škola opět pořádat přípravný kurz anglického jazyka s možností složit jazykovou zkoušku Cambridge English YLE. Jedná se o zkoušku mezinárodně uznávaným certifikátem. V květnu byl úspěšně ukončen první kurz zkouškou na úrovni Starters. V letošním roce by měly proběhnout kurzy na všech úrovních pro žáky základních škol.

Young Learners English Test je motivační zkouškou, která má za cíl podpořit děti v jejich chuti dále se zlepšovat v angličtině.

Aktualizováno (Středa, 25 Duben 2018 18:15)

srpen 2018