TEMATICKÁ AKTIVITA PRO ŠD

Žáci VI. třídy a dívky z IX. A Základní školy Žatec, nám. 28. října 1019, okres Louny se rozhodli navázat na velmi úspěšnou aktivitu, kterou pravidelně organizovali žáci 2. stupně pro své malé spolužáky, a to tematické odpoledne pro děti ze školní družiny. Stejně jako jejich předchůdci mají rádi, když se jejich spolužáci smějí a baví, rozhodli si tedy opět realizovat každou středu odpoledne pro své malé kamarády zábavné odpoledne, jehož zaměření si budou volit sami účastníci. Bližší informace naleznete ZDE.

Na úvodní setkání 13. 10. 21 si žáci připravili soutěžní odpoledne v přírodě se sportovním a zejména environmentálním zaměřením, např. na předcházení vzniku odpadu a jeho třídění, recyklaci elektrospotřebičů a baterií (projekt RECYKLOHRANÍ) apod. Bližší informace naleznete ZDE.