KONZULTAČNÍ HODINY PRO ŽÁKY 1. stupeň

Pedagog   Den Od – do
Hassmanová J. ředitelka školy pondělí 13:00 – 14:00
Šilhavá J. výchovný poradce

TU V. třídy

středa 14:00 – 15:00
Celbová Z. zástupce ŘŠ čtvrtek 14:00 – 15:00
Šolcová A. TU I. třídy pondělí 11:45 – 12:30
Miklošová a. TU II. třídy pondělí 11:45 – 12:30
Majerová E. TU III. A třídy pondělí 12:45 – 13:30
Vojáčková H. TU III. B třídy středa 7:30 – 8:00
Korbášová G. TU IV. A třídy středa 10:45 – 11:40
Filipová A. TU IV. B třídy pondělí 7:30 – 8:00
Svobodová E. TU V. A třídy pondělí 12:45 – 13:30
Tesařová K. TU V.B třídy úterý 11:00 – 11:40
Pešinová V., Burian P., Val’ková A., Janoušková H. – dle individuální domluvy

KONZULTAČNÍ HODINY PRO RODIČE 1. stupeň

Pedagog   Den Od – do
Hassmanová J. ředitelka školy pondělí 13:00 – 14:00
Šilhavá J. výchovný poradce

TU V. třídy

středa 14:00 – 15:00
Celbová Z. zástupce ŘŠ čtvrtek 14:00 – 15:00
Šolcová A. TU I. třídy pondělí 11:45 – 12:30
Miklošová A. TU II.  třídy pondělí 11:45 – 12:30
Majerová E. TU III. B třídy pondělí 12:45 – 13:30
Vojáčková H. TU III. A třídy středa 7:30 – 8:00
Korbášová G. TU IV. A třídy středa 10:45 – 11:40
Filipová A. TU IV. B třídy pondělí 7:30 – 8:00
Svobodová E. TU V. A třídy pondělí 12:45 – 13:30
Tesařová K. TU V. B třídy úterý 11:00 – 11:45
Pešinová V., Burian P., Val’ková A., Janoušková H. – dle individuální domluvy

KONZULTAČNÍ HODINY PRO ŽÁKY 2. stupeň

Pedagog   Den Od – do
Hassmanová J. ředitelka školy pondělí 13:00 – 14:00
Šilhavá J. výchovný poradce středa 14:00 – 15:00
Celbová Z. zástupce ŘŠ čtvrtek 14:00 – 15:00
Svobodová S. TU VI. třídy středa 9:00 – 10:00
Duchoňová M. TU VII. třídy středa 8:00 – 8:30
Šupejová Š. TU VIII.  třídy čtvrtek 8:55 – 9:40
Pešinová V. TU IX. A třídy úterý 8:00– 8:55
Cagášková L. TU IX. B třídy čtvrtek 10:55 – 11:40
Kindlová H. středa 10:55 – 11:40
Holštajnová K. středa 10:55 – 11:40
Val’ková A. čtvrtek 13:35 – 14:20
Bejček P. pondělí 8:55– 9:40
Burian P. úterý 12:45 – 13:30
Kovářová K.- dle individuální domluvy

KONZULTAČNÍ HODINY PRO RODIČE 2. stupeň

Pedagog   Den Od – do
Hassmanová J. ředitelka školy pondělí 13:00 – 14:00
Šilhavá J. výchovný poradce středa 14:00 – 15:0
Celbová Z. zástupce ŘŠ čtvrtek 14:00 – 15:00
Svobodová S. TU VI. třídy středa 9:00 – 10:00
Duchoňová M. TU VII. třídy středa 8:00 – 8:30
Šupejová Š. TU VIII.  třídy čtvrtek 8:55 – 9:40
Pešinová V. TU IX. A třídy úterý 8:00– 8:55
Cagášková L. TU IX. B třídy čtvrtek 10:55 – 11:40
Kindlová H. středa 10:55 – 11:40
Holštajnová K. středa 10:55 – 11:40
Val’ková A. čtvrtek 13:35 – 14:20
Bejček P. pondělí 8:55– 9:40
Burian P. úterý 12:45 – 13:30
ostatní – dle individuální domluvy

V případě potřeby si lze domluvit s vyučujícími individuální konzultaci.

Kompletní seznam vyučujících naleznete zde.