Dobrý den,

vítejte na oficiálních webových stránkách Základní školy Žatec, nám. 28. října 1019, okres Louny

Naším cílem je prostřednictvím těchto stránek informovat rodiče, žáky i ostatní návštěvníky o fungování naší školy, našich projektech, plánovaných a uskutečněných akcích, důležitých schůzkách apod.

Doufáme, že se vám toto malé nahlédnutí do života naší školy bude líbit.

Mgr. Jana Hassmanová

AKTUÁLNĚ

************************************

Podívejte se, jak jsme u nás slavili Mikuláše

Otevření tělocvičny

Jak jsme oslavili 100. výročí vzniku ČSR

Máme mistryni světa!

Žákyně 9. třídy naší školy Adélka Řehulková se v září letošního roku zúčastnila s taneční skupinou Bezevšeho z DDM Postoloprty juniorského MISTROVSTVÍ SVĚTA ve sportovních tancích v Kapském městě v Jihoafrické republice.

V kategorii twirling - jednotlivci obsadila úžasné 1. místo. Gratulujeme!

AdélaAdéla2

************************************

Naše škola se opět rozrostla o nové přírůstky v oblasti jazykového vzdělání, protože se, jako již každoročně, i v loňském školním roce žáci z naší školy zúčastnili přípravných kurzů na mezinárodně uznávané jazykové zkoušky Cambridge English. Ti z nich, kteří se rozhodli zkoušku absolvovat a ověřit si tak své znalosti anglického jazyka, si s hrdostí dne 12.9.2018 v Rytířském sále Červeného Hrádku vyzvedli svůj certifikát. Všem úspěšným žákům s hrdostí gratulujeme a doufáme, že nejen oni budou v rozšiřování svých jazykových kompetencí pokračovat i nadále.

Medou 2018

************************************

VII. třída pořádá soutěžní odpoledne pro školní družinu.

Otevřené tematické aktivity pro 1. pololetí

Informace ke sběru papíru

************************************

Důležité informace pro rodiče:

- zákonným zástupcům a ostatním osobám bude umožněn vstup do školy pouze na základě předem domluvené schůzky (telefonicky nebo emailem)

- vstup zákonných zástupců a ostatních osob do školy je bez vědomí zaměstnanců školy zakázán

- pouze na vyzvání školy si zákonný zástupce převezme žáka ve škole, v ostatních případech si žáka vyzvedává před školou

logo pro web partnerských škol

Cambridgeské zkoušky pro děti (Cambridge Young Learners English Tests -YLE)

Ve spolupráci s Evropským centrem jazykových zkoušek a jazykovým centrem MEDOU bude naše škola opět pořádat přípravný kurz anglického jazyka s možností složit jazykovou zkoušku Cambridge English YLE. Jedná se o zkoušku s  mezinárodně uznávaným certifikátem. V květnu byl úspěšně ukončen první kurz zkouškou na úrovni Starters. V letošním školním roce by měly proběhnout kurzy na všech úrovních pro žáky základních škol.

Young Learners English Test je motivační zkouškou, která má za cíl podpořit děti v jejich chuti dále se zlepšovat v angličtině.

Podrobnější informace ohledně kurzu budou k dispozici v průběhu měsíce září.

****************************************************

Poslední vložené články:   Poslední aktualizované články:

Dlouhodobé projekty školy:

NAŠE ŠKOLA MÁ ZÁJEM NA KVALITNÍ SPOLUPRÁCI S RODIČI A ŽÁKY A JE ZAPOJENA DO TĚCHTO PROJEKTŮ:

Logolink OP VVV hor barva cz

logo pro web partnerských škol

pro skolym

EDULABOvoce do škol

Aktualizováno (Neděle, 09 Prosinec 2018 16:12)

prosinec 2018