SPORTOVNÍ ÚSPĚCHY

OVLÁDLI JSME TURNAJ V MINIFOTBALU

Borci ze 6. a 7. tříd se perfektně předvedli na turnaji v minifotbalu, když získali fantastické 1. místo a zcela tak ovládli kategorii mladších žáků. Jarního turnaje se již tradičně účastnily týmy z žateckých základních škol a hrálo se systémem každý s každým.

Dalším výborným výkonem se mohli pochlubit naši kluci z 8. a 9. třídy, kteří vybojovali krásné 3. místo v kategorii starších žáků. Zápasy byly vyrovnané, počasí slunečné a všude panovala dobrá nálada.

Moc děkujeme našim týmům za vzornou a úspěšnou reprezentaci školy. Fotbalu zdar a minifotbalu zvlášť :-).

SKOK DO VÝŠKY aneb VELIKONOČNÍ LAŤKA 2024

V pořadí třetí sportovní úspěch zařídila žákyně 9. třídy Karolína Gugala, která si na Velikonoční laťce vyskočila pro skvělé 2. místo ve své kategorii! Závod ve skoku vysokém pro žáky žateckých základních škol a nižšího gymnázia pořádala již tradičně 5. ZŠ Jižní. Děkujeme všem našim klukům a holkám za reprezentaci a Káje moc gratulujeme.