JABLÍČKOVÝ DEN V 1.A

Žáci 1. A prožili skvělý a kreativní den, který jsme nazvali „Jablíčkový den“. Náš první projektový den byl plný zábavy, učení a samozřejmě jablečných dobrot. Děti se do tohoto projektového dne pustily s nadšením. Během dopoledne jsme se zaměřili na vzdělávání spojené s tématem jablka. Děti vyplnily pracovní list, na kterém se učily o jablku, počítaly jablíčka a vytvořily výtvarné obrázky s jablíčky jako hlavním motivem.
Pro výtvarnou výchovu jsme si vzali jablíčko jako inspiraci a vytvořili jsme krásné obrázky.
Ale nezůstali jsme jen u výtvarné výchovy. Také v rámci tělesné výchovy jsme začlenili aktivity spojené s jablky. Děti se zapojily do různých sportovních her a cvičení, která měla téma jablka.
Celý den byl plný radosti a vzájemného sdílení znalostí o jablcích. Tento projektový den nám ukázal, jak můžeme učit a učit se kreativně a zábavně. Jsme rádi, že jsme mohli tuto zkušenost s našimi žáky sdílet a těšíme se na další podobné projekty.